Ingiant DHS034-1-10A klizni prsten od punog vratila za vozila s daljinskim upravljanjem
Kratak opis:
Detalji proizvoda
Oznake proizvoda
Ingiant DHS034-1-10A klizni prsten od punog vratila za vozila na daljinsko upravljanje,
Specifikacija
DHS034-1-10A
Glavni parametri
Broj strujnih krugova 1 Radna temperatura "-40℃~+65℃"
Nazivna struja 10A Radna vlažnost <70%
Nazivni napon 0~240 VAC/VDC Nivo zaštite IP51
Otpor izolacije ≥500MΩ pri 500VDC Materijal kućišta Nehrđajući čelik
Čvrstoća izolacije 500 VAC pri 50 Hz, 60 s, 2 mA Materijal za električne kontakte Plemeniti metal
Dinamička varijacija otpora <10MΩ Specifikacija olovne žice 5A po strujnom krugu sa AF-0,35mm^2, ostatak sa AF-0,15mm^2
Brzina rotacije 0~300 o/min Dužina olovne žice 200 mm + 15 mm
Crtež obrisa proizvoda
opis-proizvoda1
Zahtjev podnesen
opis-proizvoda2
opis-proizvoda3
opis-proizvoda4
Naša prednost
Fabrička scena
opis-proizvoda5
opis-proizvoda6
opis-proizvoda7Specifikacija
DHS034-1-10A
Glavni parametri
Otpor izolacije ≥500MΩ @500VDC Materijal kućišta Nerđajući čelik
Izolacijska čvrstoća 500 VAC@50Hz, 60s, 2mA Materijal električnog kontakta Plemeniti metal
Dinamička varijacija otpora <10MΩ Specifikacija dovodne žice 5A po krugu sa AF-0,35mm^2, ostatak sa AF-0,15mm^2
Brzina rotacije 0~300 o/min Dužina priključne žice 200 mm + 15 mm