Klizni prsten prirubnice punog vratila DHS045-37
Kratak opis:
  1. Ingiant DHS045 serija je klizni prsten s punim vratilom, vanjskim promjerom od 45 mm i prirubnicom.
Detalji proizvoda
Oznake proizvoda
Opis kliznog prstena prirubnice punog vratila DHS045-37
Ingiant DHS045-37 serija vanjskog promjera 45 mm, sastoji se od 37 kanala uključujući signal napajanja (10A 48V/2 prstena, 5A 48V/2 prstena, 3A 28V/2 prstena, 1.5A 28V/5 prstena) Upredena parica (0.1A/ 4 prstena) RS422 (0.1A/ 12 prstena) LAN (1A/ 4 prstena) 3G-SDI (1A/6 prstena 1080P, 60HZ), podržava miješani prijenos signala i napajanja, može se prilagoditi broj načina i kompaktna je, lagana, otporna na koroziju, osovina od nehrđajućeg čelika i aluminijsko kućište.
Tipične primjene
Opis naziva proizvoda
Opis imenovanja DHS045-37-5A
  1. (1) Vrsta proizvoda: DH - električni klizni prsten
  2. (2) Način ugradnje: S - klizni prsten od punog vratila
  3. (3) Vanjski promjer kliznog prstena punog vratila: 0,45-45 mm
  4. (4) Ukupno strujnih kola: 37-37 strujnih kola
DHS045-37 Standardni crtež kliznog prstena prirubnice punog vratila
Crtež kliznog prstena prirubnice DHS045-37
Tehnički parametri kliznog prstena DHS045-37 za punu osovinu
Tabela ocjena proizvoda
Vrsta proizvoda Radna brzina Radni vijek
Općenito 0~200 o/min 10 miliona okretaja
Industrijski 300~1000 o/min 30 miliona okretaja
Tehnički parametri
Elektrotehnički Mašinski tehnički
Parametri Vrijednost Parametri Vrijednost
Broj prstenova 37 Prsten ili prilagođeno Radna temperatura -30℃~+85℃
Nazivna struja 1A, 3A, 5A, 10A Radna vlažnost <70%
Nazivni napon 0~48VAC/VDC Nivo zaštite IP51
Otpor izolacije ≥250 ΜΩ pri 250 VDC Materijal školjke Aluminijska legura
Čvrstoća izolacije 250 VAC pri 50 Hz, 60 s, 1 mA Materijal za električne kontakte Zlatno-zlatne kontaktne leće
Vrijednost promjene dinamičkog otpora <10mΩ Specifikacija potencijalnog klijenta AWG18#, AWG22#, AWG24, AWG26#
Radna brzina 0-300 o/min Dužina elektrode 500mm + 20mm
Tabela specifikacija žice za prirubničke klizne prstenove DHS045-37
Tabela specifikacija žica
Nazivna struja Veličina žice
(AWG)
Veličina provodnika
(mm²)
Boja žice Prečnik žice
≤2A AWG26# 0,15 Crvena, žuta, crna, plava, zelena, bijela,
smeđa, siva, narandžasta, ljubičasta, svijetla, crvena, prozirna
Φ1
3A AWG24# 0,2 Crvena, žuta, crna, plava, zelena, bijela, smeđa, siva, narandžasta, ljubičasta, svijetla, crvena, prozirna, plavo-bijela, bijelo-crvena Φ1.3
5A AWG22# 0,35 Crvena, žuta, crna, plava, zelena, bijela, smeđa, siva, narandžasta, ljubičasta, svijetla, crvena, prozirna, plavo-bijela, bijelo-crvena Φ1.3
6A AWG20# 0,5 Crvena, žuta Φ1.4
8A AWG18# 0,75 Crvena, žuta, crna, smeđa, zelena, bijela, plava, siva, narandžasta, ljubičasta Φ1.6
10A AWG16# 1,5 Crvena, žuta, crna, smeđa, zelena, bijela Φ2.0
15A AWG14# 2,00 Crvena, žuta, crna, smeđa, zelena, bijela Φ2.3
20A AWG14# 2,5 Crvena, žuta, crna, smeđa, zelena, bijela Φ2.3
25A AWG12# 3,00 Crvena, žuta, crna, plava Φ3.2
30A AWG10# 6,00 Crvena Φ4.2
>30A Koristite više žica AWG12# ili više žica AWG10# paralelno
Opis dužine olovne žice:
1.500+20 mm (Opšti zahtjev: Izmjerite dužinu žice od čeone površine izlaznog otvora za žicu unutrašnjeg i vanjskog prstena kliznog prstena).
2. Dužina po zahtjevu kupca: L <1000 mm, Standardna L + 20 mm
D>1000 mm, Standardna D+50 mm
D>5000 mm, Standardna D+100 mm